Java Software Engineer

Némettulajdonú, nagyvállalati partnerei számára egyedi logisztikai szolgáltatásokat nyújtó multinacionális partnerünk bővülő IT csapatába Java software engineer munkatársat keresünk.

 Feladatok:

  • vállalati logisztikai szolgáltatásokhoz kapcsolódóan webes alkalmazások elsősorban back-end oldali fejlesztése,
  • minőségi fejlesztések biztosítása,
  • határidők betartása,
  • együttműködés a csapattagokkal,
  • problémák észrevétele és kezelése,
  • bevezetett szoftverekkel kapcsolatos fejlesztési igények kezelése.

 Elvárások:

  • legalább 3 éves Java (7-8) fejlesztői tapasztalat,
  • build automatizáló eszközök ismerete (Ant, Maven),
  • CI-tool-okkal szerzett tapasztalat,
  • valamelyik verziókövető rendszer ismerete,
  • relációs adatbázisok kezelésében szerzett tapasztalat,
  • microservice architektúrával kapcsolatos tapasztalat,
  • web technológiákban szerzett tapasztalat (JSON, WebServices, REST),
  • Eclipse, IntelliJ IDEA ismeret,
  • angol nyelvtudás (írás/olvasás).

Előny:

  • HTML, CSS, JavaScript tapasztalat,
  • Flyway, Redis, MongoDB, StatsD, Kafka,  Apache Solr, Elastic Search ismerete
  • Docker technológiákban szerzett tapasztalat,
  • Cloud szolgáltatások terén szerzett tapasztalat (AWS, Azure, Google Compute Engine),
  • kiváló angolnyelv-tudás.

Amit a cég kínál:

  • naprakész technológiák használata,
  • home office lehetőség,
  • érdekes, kihívásokkal teli projektekben való részvétel,
  • szakmai fejlődési lehetőség,
  • kellemes munkakörnyezet, jó hangulatú csapat.

Munkavégzés helye: Budapest, esetenként külföldi utazással

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a palyazat@apt.hu e-mail címre.