Algoritmusfejlesztő mérnök (MatLab)

Partnerünk, egy vezetőtájékoztató rendszerek fejlesztésével foglalkozó multinacionális vállalat innovációs csapatába MatLab fejlesztéssel foglalkozó Algoritmusfejlesztő mérnök kollégát keresünk.

Feladatok:

  • vezetőtájékoztató rendszer fejlesztésében való részvétel MatLab-bal,
  • meglévő és új algoritmusok fejlesztése,
  • technikai követelmények specifikálása,
  • mérési eredmények elemzése és értékelése,
  • vasúti jármű- és pályamodellek készítése,
  • járműves mérések és tesztek támogatása, részvétel a méréseken,
  • kódoptimalizálás.

Elvárások:

  • műszaki felsőfokú végzettség (mechatronika, gépész vagy villamosmérnök),
  • 3+ év MatLab programozói tapasztalat,
  • rendszerszemlélet,
  • problémamegoldó gondolkodás,
  • megbízható, célorientált, pontos munkavégzés,
  • kiváló angol nyelvtudás.

Előny:

  • német nyelvtudás,
  • C++ / C programozásinyelv ismerete,
  • JAVA ismeret,
  • OOP tapasztalat.

Partnerünk ajánlata:

  • versenyképes fizetés,
  • érdekes és innovatív projektekben való részvétel lehetősége,
  • minőségi munkavégzés,
  • kiváló munkakörülmények.

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el önéletrajzi anyagát a palyazat@apt.hu e-mail címünkre.