Senior Könyvelő (Pest megye)

Partnerünk egy innovatív technológiai fejlesztések területén kiemelkedő nemzetközi vállalat pest megyei egységéhez Senior könyvelő munkatársat keresünk kiváló angol nyelvtudással.

Feladatok:

  • havi zárási feladatokban való aktív részvétel,
  • a tárgyi eszközök kezelésének ellenőrzése,
  • adókalkulációk elkészítése, könyvelése,
  • adóbevallások elkészítése,
  • KSH, MNB adatszolgáltatások elkészítése, beadása,
  • szállítókkal kapcsolatos kifizetések ellenőrzése, előkészítése,
  • könyvelő kollégák munkájának ellenőrzése,
  • a pénzügyi vezető munkájának támogatása.

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség pénzügyi, számviteli területen,
  • mérlegképes könyvelői végzettség és regisztráció,
  • legalább 5 év szakmai tapasztalat,
  • pontos, precíz munkavégzés a határidők betartásával,
  • kiváló aktív angol nyelvtudás.

Előny:

  • SAP ismeret,
  • termelői környezetben szerzett tapasztalat.

Munkavégzés helye:

  • Pest megye (Budapesttől északi irányba kb. 20 km, tömegközlekedéssel, autóval kiválóan megközelíthető).

Partnerünk ajánlata:

  • kiemelkedő fizetés,
  • stabil hátterű, piacvezető, nemzetközileg elismert multinacionális vállalat csoport,
  • professzionális munkakörnyezet.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérem, küldje el önéletrajzát a palyazat@apt.hu e-mail címre.