Vezető Tervező

Partnerünk, egy út- és vasúttervezéssel, valamint az útügyi ágazathoz kapcsolódó teljes körű tanácsadói tevékenységgel foglalkozó vállalat budapesti irodájába Vezető Tervező munkatársat keres.

Feladatok:

  • úthálózatokkal kapcsolatos tervezési folyamatok ellátása és irányítása,
  • projektvezetési feladatok (határidők, költségek, erőforrások tervezése, monitorozása, tervek betartásának biztosítása),
  • kapcsolattartás az alvállalkozókkal,
  • beosztott kollégák munkájának irányítása, mentorálása,
  • megrendelőkkel való kapcsolattartás,
  • dokumentációk készítése.

Elvárások:

  • építőmérnök, vagy okleveles építőmérnök végzettség,
  • 3-5 év út, - és forgalomtechnikai tervezői gyakorlat, tervezői jogosultság,
  • AutoCAD, Civil 3D szoftvercsomagok ismerete,
  • kiváló kommunikációs készség,
  • pontos, precíz, igényes munkavégzés,
  • határozott, magabiztos személyiség.

Partnerünk ajánlata:

  • versenyképes juttatási csomag,
  • professzionális munkakörnyezet,
  • szakmai fejlődési lehetőség.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérem, küldje el önéletrajzát a palyazat@apt.hu e-mail címre.