Műszaki előkészítő (Budapest)

Partnerünk, egy számos kiváló referenciával rendelkező, 20 éve alakult építőipari kivitelező vállalat, budapesti irodájukba keresünk Műszaki előkészítő kollégát.

Feladatok:

  • építési projektek előkészítésében való részvétel,
  • alvállalkozói szerződések megkötésével kapcsolatos feladatok ellátása,
  • ajánlatkérések, anyagrendelések lebonyolítása,
  • alvállalkozói számlák ellenőrzése, megrendelő felé benyújtandó számlák előkészítése,
  • építésvezetővel és megrendelővel való kapcsolattartás,
  • projekttel kapcsolatosan felmerülő egyéb feladatok ellátása,
  • tervek alapján költségevetések készítése, ajánlatok elkészítésében való részvétel.

Elvárások:

  • építészmérnöki vagy technikus végzettség,
  • 0-2 év releváns szakmai gyakorlat,
  • lojális, asszertív, talpraesett személyiség,
  • kiváló kommunikációs készség,
  • precíz, pontos, ugyanakkor gyors munkavégzés,
  • erős felhasználó szintű számítógépes ismeretek.

Előny:

  • TERC program ismerete,
  • ArchiCAD program ismerete,
  • építőipari piaci árakban való tájékozottság,
  • magasépítésben, közbeszerzésben, költségvetés készítésben, terv alapján történő árazásban való jártasság.

Partnerünk ajánlata:

  • versenyképes fizetés,
  • családbarát, jó hangulatú munkahely,
  • szakmai fejlődési lehetőség,
  • modern munkakörnyezet.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el számunkra önéletrajzi anyagát palyazat@apt.hu e-mail címre.