Middleware csoportvezető

Komplex közigazgatási rendszerek fejlesztésével és működtetésével foglalkozó magyar tulajdonú ügyfelünk budapesti irodájába Middleware csoportvezetőt keresünk.

Feladatok:

  • feladatok priorizálása, csoport munkájának összehangolása, nyomon követése,
  • kapcsolattartás társosztályokkal és a partnerekkel,
  • eszkalált ügyek kezelése,
  • a szakmai vezető munkájának támogatása,
  • people management feladatok ellátása, a szakmai vezetővel egyeztetve,
  • heti, havi riportok elkészítése.

Elvárások:

  • legalább 2 éves csoportvezetőként szerzett tapasztalat,
  • IT infrastruktúra üzemeltetés ismerete,
  • ITIL ismerete,
  • rendszerszemlélet,
  • kiváló problémamegoldó és kommunikációs készség,
  • terhelhetőség, stressz tűrő képesség,
  • precizitás, belső motiváció az alapos, igényes munkavégzésre.

Előny:

  • nagyvállalati környezetben szerzett munkatapasztalat,
  • társalgási szintű angol nyelvtudás.

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés,
  • változatos és sokrétű feladatok,
  • szakmai fejlődési lehetősége,
  • megoldás-orientált légkör,
  • bővülő, dinamikusan fejlődő szervezet sikereiben való részvétel lehetősége.

Amennyiben ajánlatunk érdekes lehet az Ön számára, kérem, küldje el számunkra önéletrajzi anyagát a palyazat@apt.hu e-mail címre.