Irodai asszisztens

Több évtizedes múlttal rendelkező magyar tulajdonú, kártevő-mentesítéssel foglalkozó partnercégünk, az irodavezető munkájának a támogatására, Irodai asszisztens munkatársat keres.

Feladatok:

  • iroda működésével kapcsolatos feladatok ellátása
  • ügyfelek fogadása, hívások kezelése,
  • adminisztrációs feladatok ellátása,
  • kollegákkal való együttműködés
  • külföldi partnerekkel, beszállítókkal való kapcsolattartás,
  • hivatali ügyintézés.

Elvárások:

  • társalgási szintű angol nyelvtudás,
  • számítógépes ismeretek,
  • pontosság, talpraesettség, problémamegoldó készség,
  • önálló döntéshozatal, döntés előkészítés, határidők tartása.

Előny:

  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat (3-5 év)
  • felsőfokú végzettség.

Partnerünk ajánlata:

  • versenyképes juttatási csomag,
  • kellemes munkahelyi légkőr,
  • segítőkész betanítási folyamat.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a palyazat@apt.hu e-mail címre.