.NET fejlesztő (Budapest)

Némettulajdonú, nagyvállalati partnerei számára egyedi logisztikai szolgáltatásokat nyújtó multinacionális partnerünk bővülő IT csapatába .NET fejlesztő munkatársat keresünk.

Feladatok:

  • vállalati logisztikai szolgáltatásaihoz kapcsolódóan asztali és webes alkalmazások fejlesztése többek között Microsoft frontend frameworks használatával,
  • unit tesztek elvégzése,
  • önállóan vagy csapatban való munkavégzés – projekttől függően,
  • funkcionális dizájn megértése és az üzleti funkciók implementálása,
  • napi kapcsolattartás nemzetközi ügyfelekkel és a csapattagokkal.

Elvárás:

  • 2-3 éves .NET fejlesztésben szerzett tapasztalat,
  • legalább 1-2 éves  SQL-lel szerzett tapasztalat,
  • XAML ismeret (WPF, Silverlight),
  • fogékonyság az új technológiákra, igény a folyamatos fejlődésre,
  • proaktivitás, önálló munkavégzésre és problémamegoldásra való készség.
  • projekt szemléletmód,
  • jó kommunikációs képesség,
  • folyékony angol nyelvtudás szóban és írásban.

Előny:

  • agilis szoftverfejlesztésben szerzett tapasztalat,
  • UML tapasztalat (Enterprise Architect),
  • ORM ismeret (NHibernate, Entity Framework),
  • rendszerszemlélet, analitikus gondolkodásmód, kreativitás, döntéshozatali készség.

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés,
  • szakmai és személyes fejlődés,
  • dinamikus, jó hangulatú csapatban való részvétel,
  • stabil, nemzetközi hátterű vállalat.

Munkavégzés helye: Budapest, XII. kerület.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el számunkra önéletrajzi anyagát a palyazat@apt.hu e-mail címre.