Munkaerő-közvetítési Üzletágvezető (Budapest)

Az ország egyik legnagyobb komplex HR szolgáltatásokat nyújtó vállalatának a Pannon-Worknek szellemi munkaerő kiválasztással foglalkozó lelkes és motivált budapesti csapata keresi hasonló tulajdonságokkal és megalapozott szakmai tapasztalattal rendelkező, minőségi munkára törekvő Munkaerő-közvetítési üzletágvezetőjét.

Feladatok:

  • a vállalat közvetítési üzletágának operatív és szakmai vezetése a budapesti régióban,
  • közvetítési csapat munkájának szakmai irányítása, teljesítményük motiválása, értékelése,
  • junior kollégák szakmai fejlődésének támogatása,
  • ügyfelek munkaerő igényeinek felmérése, megértése,
  • szerződések előkészítése, kezelése,
  • feladatok elosztása és a teljesítési folyamat ellenőrzése, szakmai támogatása,
  • ügyfelekkel való kapcsolattartás, elégedettségük biztosítása, esetleges problémák kezelése,
  • szenior tanácsadóként esetenként kiválasztási projektek vezetése, interjúk lefolytatása,
  • a vállalat csoport budapesti egységei számára a belső kiválasztási folyamatok levezetése,
  • társosztályokkal való kapcsolattartás (kölcsönzési részleg, diákmunka, belső HR, sales),
  • teljesítési igazolások bekérése, számlák kiállításához adatok szolgáltatása, egyeztetése,
  • pontos, precíz adminisztráció és adatkezelés biztosítása,
  • riportok készítése az ügyfelek és a vállalat vezetői számára.

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség,
  • legalább 4-5 éves tapasztalat szellemi munkaerő kiválasztás területén (kiemelten az IT szektorban),
  • széleskörű munkaerő-piaci ismeretek,
  • ügyfélközpontú gondolkodás, törekvés a minőségi munkavégzésre,
  • jó kommunikációs készség szóban és írásban,
  • vezetői készségek,
  • problémamegoldó gondolkodás, rugalmasság, türelem,
  • határozott, eredményorientált, ugyanakkor igazságos és empatikus attitűd,
  • belsőleg motivált személyiség, felelősségtudat és felelősségvállalás,
  • pozitív, lelkesedő és lelkesítő hozzáállás,
  • angol nyelvtudás.

Előny:

  • vezetői tapasztalat,
  • szolgáltatói oldalon szerzett tapasztalat.

Amit ajánlunk:

  • változatos projektek,
  • kihívás, fejlődési, tanulási lehetőség, hosszú távú karrierlehetőség,
  • jó hangulatú, vidám, ugyanakkor minőségi munkára törekvő, folyamatosan fejlődő csapat,
  • csapatépítő programok, barátságos céges kultúra.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérem, küldje el számunkra önéletrajzát.