Beszerző (Kapuvár)

Partnerünk, egy svájci tulajdonú elektronikai gyártó vállalat, nyugat-magyarországi szervizközpontja számára keresünk Beszerző munkatársat kiváló angol nyelvtudással.

Feladatok:

  • beszerzési stratégia meghatározása,
  • beszerzési igények felmérése, megértése,
  • termékek, szolgáltatások és nyersanyagok indirekt és direkt beszerzések lebonyolítása,
  • leltár rendszeres ellenőrzése, ezek alapján beszerzési előrejelzések készítése,
  • a svájci központtól érkező irányelvek, stratégiák illetve folyamatok implementálása,
  • beszállítók ajánlatainak bekérése, értékelése, tárgyalások lefolytatása,
  • a vállalat számára a legmegfelelőbb beszállítók kiválasztása,
  • költségcsökkentő javaslatok kidolgozása,
  • folyamatos kapcsolattartás a partnerekkel, beszállítókkal,
  • riportok készítése a vezetőség számára.

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség közgazdasági vagy mérnöki területen,
  • beszerzés területén szerzett, legalább 5 éves szakmai tapasztalat,
  • komplex, globális beszerzési projektekben való részvétel,
  • LEAN módszertan ismerete,
  • kiváló kommunikációs készség
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás.

Előnyök:

  • angolon kívül, egyéb nyelvtudás,
  • vezetői készség.

Munkavégzés helyszíne:

  • Kapuvár

  • stabil hátterű, nemzetközileg elismert, innovatív multinacionális vállalat,
  • versenyképes juttatási csomag,
  • professzionális munkakörnyezet.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el számunkra önéletrajzi anyagát vigh.zsofia@apt.hu e-mail címre.