Könyvelő (Kapuvár)

Partnerünk, egy svájci tulajdonú elektronikai gyártó vállalat, nyugat-magyarországi szervizközpontja számára keresünk Könyvelő munkatársat kiváló angol nyelvtudással.

Feladatok:

  • a napi könyvelési feladatok teljes körű ellátása,
  • havi, negyedéves, éves zárások támogatása,
  • a vevői illetve szállítói számlákkal kapcsolatos teendők kezelése,
  • főkönyvi könyvelés és analitikák egyeztetése,
  • tárgyi eszközök nyilvántartásának vezetése,
  • adóbevallások, adókalkulációk elkészítése,
  • beszámolók, riportok összeállítása a vezetőség számára.

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség közgazdaság, pénzügy vagy számvitel területén,
  • könyvelés területén szerzett legalább 3 éves szakmai tapasztalat,
  • könyvelési vagy ERP szoftverrel kapcsolatos tapasztalat,
  • pontosság, precizitás, kiváló szervezőkészség,
  • tárgyalóképes angol VAGY német nyelvtudás.

Előnyök:

  • gyártó vállalatnál szerzett tapasztalat,
  • Oracle E-Business ismeret.

Munkavégzés helyszíne:

  • Kapuvár

  • stabil hátterű, nemzetközileg elismert, innovatív multinacionális nagyvállalat,
  • versenyképes juttatási csomag,
  • professzionális munkakörnyezet.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el számunkra önéletrajzi anyagát vigh.zsofia@apt.hu e-mail címre.