Munkaerő-kölcsönzési projektvezető

Fiatalos, lelkes, dinamikus, barátságos csapatunkba önálló, határozott, talpraesett Projektvezető kollégát keresünk munkaerő-kölcsönzési projektekhez.

Feladatok:

  • HR projektvezetői feladatok ellátása a Budapest és Pest megyei kirendeltségünk projektjeiben, kiemelten: kapcsolattartás az ügyféllel, a kölcsönzött munkavállalókkal
  • havi zárásban való aktív részvétel,
  • részvétel a bérszámfejtés előkészítésében (EFO, folyamatos jogviszony),
  • teljesítési igazolások kiállítása, számlázás felügyelete,
  • a megkötött szerződések minőségi teljesítéséért való felelősségvállalás,
  • lejárt kintlévőségek nyomon követése, egyeztetése az ügyfelekkel,
  • heti és havi- és ad-hoc riportok készítése a projektekre,
  • riportok és beszámolók készítése a vezetőség részére.

Elvárások:

  • ügyfélközpontú hozzáállás,
  • kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség,
  • proaktív, terhelhető, nyitott és együttműködő személyiség,
  • pontos, precíz munkavégzés,
  • képesség az önálló munkavégzésre,
  • rendszerszemlélet,
  • B kategóriás jogosítvány, aktív vezetési gyakorlat.

Előnyt jelent:

  • multinacionális környezetben szerzett munkatapasztalat,
  • munkaerő-kölcsönzési tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés,
  • próbaidő lejárta után cafateria és utazási költségtérítés,
  • hosszú távú munkalehetőség,
  • családias légkör, fiatalos, támogató csapat,
  • stabil vállalati háttér,
  • folyamatos fejlődési, tanulási lehetőség.

Munkavégzés helye:

  • Budapest XI. ker. Szent Gellért tér közelében.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el számunkra önéletrajzi anyagát.