HR Vezető (Kapuvár)

Partnerünk, egy svájci tulajdonú elektronikai gyártó vállalat, nyugat-magyarországi szervizközpontja, jelentős bővülésen megy keresztül, emiatt keresünk számukra, tapasztalt HR Vezető munkatársat, kiváló angol nyelvtudással.

Feladatok:

  • HR folyamatok teljes körű működtetése és fejlesztése,
  • létszámtervezés; a toborzás, kiválasztás és a kiléptetés folyamatainak koordinációja,
  • belső tréningek igények felmérése, a tréningek megszervezése,
  • ösztönző juttatási rendszer kidolgozása,
  • bérszámfejtéssel kapcsolatos feladatok ellátása,
  • HR-t érintő operatív és adminisztratív folyamatok optimalizációja,
  • a hatályos jogszabályoknak való megfelelőség biztosítása,
  • riportok készítése a vezetőség számára.

Elvárások:

  • egyetemi végzettség (preferáltan HR területen),
  • legalább 3-5 év HR területen szerezett vezetői tapasztalat,
  • ipari területen szerzett tapasztalat,
  • vonatkozó hatályos jogszabályok ismerete, a változások követése,
  • erős problémamegoldó és kiváló kommunikációs készség,
  • multitasking, önálló és proaktív feladatmegoldás,
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás.

Munkavégzés helye:

  • Kapuvár,
  • alkalmankénti néhány napos utazással járna a svájci központba.

Partnerünk ajánlata:

  • versenyképes jövedelem,
  • lehetőség a szakmai fejlődésire és előrelépésre,
  • barátságos, jó hangulatú munkakörnyezet.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette az érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a vigh.zsofia@apt.hu e-mail címre.