Informatikai munkatárs (távmunka)

Gyógyszerészeti- és orvosi adatbázisok, valamint szakértői rendszerek fejlesztésével foglalkozó, magyar tulajdonú Partnerünkhöz keresünk munkatársat, üzemeltetési és kisebb fejlesztési feladatokhoz, távmunkában, heti egyszeri bejárással.

Feladatok:

  • már meglévő, valamint új egészségügyi, Oracle alapú webes adatbázisok üzemeltetése,
  • a már meglévő adatbázisokhoz kapcsolódóan új funkciók fejlesztésében való részvétel,
  • intelligens gyógyszerszedő doboz hátteréül szolgáló adatbázis fejlesztésében való részvétel,
  • aktív együttműködés a gyógyszerész szakértőkkel, illetve a fejlesztői csapattal.

Elvárások:

  • IT területen szerzett végzettség,
  • Oracle technológiákban való jártasság,
  • önálló munkavégzésre való képesség,
  • analitikus gondolkodás.

Előny:

  • frontend technológiák ismerete (HTML, CSS, Javascript),
  • IT biztonsági ismeretek.

Egyéb információk:

  • a munkavégzés alapvetően távmunkában történik, heti egy alkalommal szükséges a cég XI. kerületi irodájából dolgozni,
  • teljes és részmunkaidőben is nyitott a pozíció,
  • alkalmazotti és alvállalkozói jogviszony kialakítására egyaránt van lehetőség.

Partnerünk ajánlata:

  • innovatív orvos-informatikai projektekben való részvétel,
  • versenyképes juttatási csomag,
  • előrelépési lehetőség
  • rugalmas munkavégzés.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérem, küldje el számunkra önéletrajzi anyagát a vigh.zsofia@apt.hu email címre.