SQL fejlesztő (Budapest)

Partnerünk, egy több mint 10 éves tapasztalattal rendelkező magyar informatikai vállalat, mely hazai és nemzetközi BI fejlesztési projektjeihez SQL fejlesztő munkatársat keres.

Feladatok:

  • SQL alapú adatbázis-/adatpiac-építési  projektekben való részvétel elsősorban pénzügyi területen,
  • adatbázis alapú üzleti logika fejlesztése,
  • aktív együttműködés az ügyfelekkel és a munkatársakkal.

Elvárások:

  • befejezett felsőfokú informatikai tanulmányok,
  • legalább 2-3 éves SQL fejlesztői tapasztalat,
  • legalább középfokú angol nyelvismeret szakmai anyagok tanulmányozásához és ügyfelekkel való kapcsolattartáshoz,
  • együttműködési képesség a kollégákkal és az ügyfelekkel,
  • felelősségvállalás a munkavégzése iránt,
  • proaktív érdeklődés új ismeretek megszerzése iránt.

Előny:

  • Oracle technológiai ismeret előny.

Partnerünk ajánlata:

  • versenyképes fizetés,
  • stabil hátterű vállalat,
  • folyamatos szakmai támogatás,
  • érdekes feladatok, valós piaci környezetben.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérem, küldje el számunkra önéletrajzi anyagát a palyazat@apt.hu e-mail címre.