Linux rendszerüzemeltető

Országos lefedettségű, komplex IT rendszerek fejlesztésével és működtetésével foglalkozó magyar tulajdonú ügyfelünk budapesti csapatába Linux rendszerüzemeltető kollégát keresünk.

Feladatok:

  • ügyféloldali Linux környezet monitorozása,
  • Linux rendszereken futó middleware alkalmazások megfelelő működésének biztosítása, felmerülő hibák elhárítása,
  • új verziók tesztelése,
  • hibajavításokban való részvétel,
  • Linux rendszerek magas szintű rendelkezésre állásának biztosítása,
  • projektek szakmai támogatása,
  • határidők betartása,
  • dokumentációk elvégzése (a telepítési- és üzemeltetési kézikönyvre vonatkozóan),
  • együttműködés a projektekben résztvevő kollégákkal és a technikai csoportok támogatása.

Elvárások:

  • szakirányú végzettség és 2-3 éves releváns szakmai tapasztalat,
  • hálózat/alkalmazás üzemeltetésben szerzett tapasztalat,
  • adatbázisok telepítésében és üzemeltetésében szerzett tapasztalat (Oracle DB),
  • angol nyelvű szakmai szövegek megértése,
  • nyitottság a technológiai újításokra,
  • csapatmunkára való képesség.

Előny:

  • felsőfokú végzettség (informatika területen),
  • VPN technológiák ismerete,
  • Microsoft termékek ismerete,
  • virtualizációs megoldások ismerete.

Munkavégzés helye:

  • Budapesten, a XIII. kerületben.

Egyéb információ:

  • Munkarend: H-P 09.00-17.00-ig, heti rotációban telefonos ügyelet.

Partnerünk ajánlata:

  • folyamatos tanulási, fejlődési lehetőség,
  • stabil hátterű vállalat,
  • változatos projektek, önálló feladatok.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérem, küldje el számunkra önéletrajzi anyagát.