Szervizvezető villamosmérnök (Dunakeszi)

Építőipari területen működő partnercégünk számára Szervizvezető villamosmérnökmunkatársatkeresünk.

Feladatok:

  • építőipari gépesítéshez kapcsolódóan változatos feladatok ellátása a cég dunakeszi telephelyén, alkalmanként az építkezések helyszínén,
  • inverterek programozása, átvizsgálása, javítása,
  • kapcsolattartás a megrendelőkkel, partnerekkel, kezelő kollégákkal,
  • projektek előkészítésében való részvétel,
  • integrált vállalatirányítási rendszerben való adminisztráció.

Elvárások:

  • villamosmérnöki végzettség,
  • AutoCAD program ismeretek,
  • EEPROM chip-ek programozásának ismerete,
  • proaktív, motivált, önálló, felelősségteljes személyiség,
  • erős mérnöki szemlélet,
  • kiváló kommunikációs készség (mind az ügyfelek, mind a munkatársak irányába),
  • angol nyelvtudás.

Előny:

  • német nyelvismeret.

Munkavégzés helye:

  • Dunakeszi

Partnerünk ajánlata:

  • stabil hátterű vállalat,
  • versenyképes juttatási csomag,
  • kihívásokkal teli, változatos munkakör.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el számunkra önéletrajzi anyagát.