Értékesítési vezető

Partnerünk, egy mind magyar, mind nemzetközi viszonylatban piacvezető, acél, könnyű- és színesfém, valamint műanyag alapanyagok kereskedelmével foglalkozó vállalat, Szegedi telephelyére keresünk Telepvezető munkatársat.

Feladatok:

  • a 10 fős telephely operatív irányítása, feladatok koordinálása,
  • az 5 főből álló értékesítési csapat vezetése, motivációja, teljesítményük értékelése,
  • a már meglévő partnerekkel való folyamatos, aktív kapcsolattartás,
  • vevői igények felmérése, új potenciális partnerek felkutatása,
  • kapcsolattartás a német vezetőséggel.

Elvárások:

  • legalább 3 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat,
  • műszaki vagy kereskedelmei területen szerzett végzettség,
  • társalgási szintű angol nyelvtudás,
  • vezetői készségek,
  • kiváló kommunikációs készségek és teljesítményorientált szemlélet.

 Előnyök:

  • acél, könnyű-és színesfém értékesítésben szerzett tapasztalat,
  • SAP ismeretek.

Munkavégzés helyszíne:

  • Szeged

  • stabil hátterű, piacvezető, nemzetközileg elismert multinacionális vállalat csoport,
  • versenyképes juttatási csomag,
  • professzionális munkakörnyezet.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el számunkra önéletrajzi anyagát vigh.zsofia@apt.hu e-mail címre.