Informatikai megoldás értékesítő munkatárs

Partnerünk, egy tervezői szoftver értékesítésével foglalkozó vállalat értékesítői csapatának bővítéséhez, megbízható és motivált, informatikai megoldás értékesítés területen jártas kollégát keres, a cég által forgalmazott szoftverek értékesítésének támogatására.

Feladatok:

  • új értékesítési lehetőségek felkutatása, kezelése,
  • ajánlati anyagok koordinációja,
  • meglevő ügyfelekkel való aktív kapcsolattartás,
  • pályázati anyagok összeállítása tenderekhez,
  • értékesítési folyamat adminisztrációja CRM rendszerben.

Elvárások:

  • legalább 2 év tapasztalat informatikai megoldás értékesítői munkakörben,
  • kiváló angol nyelvtudás szóban és írásban,
  • CRM rendszer ismerete,
  • haladó Excel ismeretek,
  • dinamikus személyiség, csapatjátékos hozzáállás,
  • ügyfélorientált szemlélet, kiváló kommunikációs készség.

Előnyt jelent:

  • tervezői, illetve fizikai szimulációs szoftverek ismerete.

Amit kínálunk:

  • fiatalos, professzionális munkakörnyezet,
  • világszerte forgalmazott szoftverek megismerése,
  • versenyképes jövedelem,
  • folyamatos fejlődési lehetőség,
  • családbarát céges kultúra.

Amennyiben ajánlatunk érdekes lehet az Ön számára, kérem, küldje el számunkra pályázati anyagát a palyazat@apt.hu e-mail címre.