HR gyakornok

Az ország egyik legnagyobb komplex HR szolgáltatásokat nyújtó vállalatának a Pannon-Worknek szellemi munkaerő kiválasztással foglalkozó lelkes, motivált csapatába hasonló tulajdonságokkal rendelkező HR gyakornok munkatársunkat keressük.

Feladatok:

  • változatos keresési projektek (pénzügyi, számvitel, IT, gyártás, SSC stb.) során a tanácsadók munkájának támogatása,
  • az adatbázisok kezelése, jelöltek felkutatása,
  • interjúszervezés, telefonos előszűrés,
  • hirdetések, jelentkezők kezelése,
  • jelöltek fogadása,
  • nyelvi tesztelések lefolytatása,
  • projektekhez kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátása.

Elvárások:

  • folyamatban levő felsőfokú tanulmányok,
  • a HR terület iránti érdeklődés,
  • gyors, hatékony, igényes, lelkes és koncentrált munkavégzés,
  • precizitás, megbízhatóság, önállóság, lojalitás,
  • magabiztos kommunikáció szóban és írásban egyaránt,
  • kiváló felhasználói szintű számítógépes ismeret,
  • angol nyelvtudás.

Előny:

  • irodai munkavégzésben szerzett tapasztalat.

Munkaidő:

  • H-P: 8.00-18.00 között heti legalább 25 óra rugalmasan beosztva.

Amit kínálunk:

  • gyakornoki fizetés,
  • változatos projektekben való aktív, érdemi részvétel lehetősége,
  • fejlődési, tanulási lehetőség HR területenhosszú távú karrierlehetőség,
  • jó hangulatú, vidám, ugyanakkor minőségi munkára törekvő csapat,
  • csapatépítő programok, barátságos céges kultúra.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődésedet, örömmel fogadjuk jelentkezésedet a palyazat@apt.hu email címre!