HR/Ügyfél-kezelési Vezető munkatárs (Dunakeszi)

Építőipari területen működő partnercégünk számára HR/Ügyfél-kezelési Vezető munkatársat keresünk.

Feladatok:

  • több mint száz fős fizikai munkaerő állomány operatív ügyeinek kezeléséért felelős 3 fős csapat munkájának irányítása,
  • megrendelő partnerekkel való kapcsolattartás, problémás ügyek egyeztetése,
  • ki/belépési folyamatok koordinálása,
  • pénzügyi elszámolások, kimutatások készítése,
  • éves tervek elkészítése (pl. szabadságok beosztása stb.),
  • munkaerő-kölcsönző partnerrel való kapcsolattartás.

Elvárások:

  • legalább középfokú végzettség,
  • vezetői tapasztalat,
  • pénzügyi jártasság,
  • önálló munkavégzésre való képesség,
  • kiváló Excel ismeretek,
  • határozott, rugalmas személyiség.

Előny:

  • hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat.

Munkavégzés helye:

  • Dunakeszi

Partnerünk ajánlata:

  • stabil hátterű vállalat,
  • versenyképes juttatási csomag,
  • kihívásokkal teli, változatos munkakör.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el számunkra önéletrajzi anyagát.