Full-stack fejlesztő

Partnerünk, az egyik legismertebb Magyarországról start-upként indult, jelenleg már négy kontinensen számos irodával rendelkező, differenciált termékportfóliót fejlesztő informatikai vállalat 300 fős budapesti csapatának bővítésére új kollégákat keres.

Feladatok:

  • a vállalat saját, naponta több millió felhasználóval rendelkező termékinek tervezésében, fejlesztésében való részvétel a legújabb technológiák használatával,
  • code review-kon való részvétel,
  • agilis metodológia és CI folyamatoknak megfelelő, cross-functional teamekben való munkavégzés,
  • folyamatos szakmai fejlődés.

Elvárások:

  • 3 év Java felesztésben szerzett tapasztalat,
  • minimum 2 év JavaScript fejlesztésében szerzett tapasztalat,
  • felhőalapú fejlesztésben szerzett tapasztalat (AWS, Azure vagy Google Cloud),
  • kódoptimalizálás és hibakeresési tapasztalat,
  • kiváló problémamegoldó képesség,
  • csapatjátékos személyiség,
  • igény a technológiai újdonságok megismerésére,
  • jó írott és verbális kommunikációs készség angol nyelven.

Előny:

  • automatizált tesztkörnyezetekkel szerzett tapasztalat,
  • Ruby on Rails tapasztalat,
  • Spring ismeretek,
  • webes infrastruktúra ismeret.

Partnerünk ajánlata:

  • versenyképes juttatási csomag,
  • professzionális, modern, szakmailag motiváló munkakörnyezet,
  • kiváló csapat.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérem, küldje el számunkra önéletrajzát.