Szoftver-eszközgazda

Német tulajdonú, logisztikai területen működő partnerünk budapesti csapatába Szoftver-eszközgazda munkatársat keresünk.

Feladatok:

  •          a SAM eszközök funkcionális támogatása,
  •          a szervezet felépítésének, szoftver katalógus folyamatos figyelemmel kisérése és adaptálása a SAM toolba,
  •          licenctanácsadás, szoftverigények kezelése,
  •          software katalógus áttekintése, frissítése és karbantartása,
  •          technikai támogatás, dokumentálás, software telepítések,
  •          kapcsolattartás a szakmai csoportokkal,
  •          adminisztráció, ellenőrzés és továbbfejlesztés,
  •          tréningek és workshopok szervezése és megtartása a SAM tool-ról.

Elvárások:

  • kiváló, aktív angol nyelvtudás (olvasás és kommunikációs szint),
  • angol nyelvű szoftverben szerzett gyakorlat,
  • windows, linux, iOS, android üzemeltetési ismeretek,
  • logikus gondolkodás, analitikus képesség,
  • jó probléma megoldó készség,
  • pontosság, precizitás.

Előny:

  • hasonló munkakörben szerzett gyakorlat,
  • SAM tool ismeretek,
  • dokumentálásban szerzett tapasztalat,
  • utazási hajlandóság.

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés,
  • stabil, nemzetközi hátterű vállalat,
  • családias hangulat, jó csapat.

Munkavégzés helye: XII. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el számunkra önéletrajzi anyagát.