Fordítási projektvezető (Budapest)

Számítógépes játékok fordításával foglalkozó partnercégünk számára fordító munkatársat keresünk.

Feladatok:

  • a beérkezett fordítási feladat elemzése, megvalósíthatóságának ellenőrzése, visszaigazolása vagy a megvalósítás feltételeinek közlése a megrendelővel (határidő-módosítás, terminológia stb.),
  • az fordítási sorrend és részhatáridők meghatározása, fordítók kiválasztása, a feladatok kiadása a fordítóknak, a részhatáridők betartásának figyelése és a visszaérkezett fordítás ellenőrzése CAT-programokkal,
  • a visszakapott szövegek ellenőrzése CAT-programokkal,
  • a munka elkészítésének biztosítása határidőre, megfelelő minőségben,
  • a munka méretének meghatározása és nyilvántartása,
  • megrendelők bekérése az ügyféltől és kiadása a fordítónak,
  • ügyfelenként a havi összegzés elkészítése,
  • fordítóktól beérkező számlák beérkeztetése, ellenőrzése, jóváhagyása,
  • hatékonysági kimutatás készítése negyedévenként,
  • az ügyfél megadott kapcsolattartójának tájékoztatása az adott projekt(ek) aktuális státuszáról,
  • ügyfél kapcsolattartójával való jó kapcsolat ápolása.

Elvárások:

  • az angol nyelv kiváló szintű ismerete,
  • a magyar helyesírás és nyelvtan kiváló szintű ismerete,
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek,
  • precíz, önálló munkavégzés,
  • önálló tanulás képessége,
  • proaktív hozzáállás,
  • stressz-tűrés,
  • projektvezetői képesség,
  • csapatban történő munkavégzés képessége.

Előny:

  • CAT-programok ismerete előny
  • projekt-vezetőként szerzett tapasztalat,
  • fordítási képesség előny (EN/DE/FR-HU, EN-RO/BG).

Partnerünk ajánlata:

  • nyugodt munka környezet, belvárosi irodában,
  • alkalmanként otthoni munkavégzés lehetősége.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérem, küldje el számunkra önéletrajzi anyagát.