Játékprogram-fordító angolnyelv-tudással (Budapest)

Számítógépes játékok fordításával foglalkozó partnercégünk számára fordító munkatársat keresünk.

Feladatok:

  • angol nyelvű játékprogramok szövegeinek fordítása magyar nyelvre,
  • a fordított szöveg ellenőrzése és javítása CAT-programokkal,
  • a házon-belül nem fordítható (hosszú vagy más nyelvű) szövegek továbbítása a fordítóknak és a visszaérkezett fordítás ellenőrzése CAT-programokkal,
  • az ügyfél megadott kapcsolattartójának folyamatos tájékoztatása az adott projekt aktuális státuszáról,
  • ügyfél kapcsolattartójával való jó kapcsolat ápolása,
  • adminisztratív teendők ellátása.

Elvárások:

  • kiváló, aktív angolnyelvtudás,
  • kiváló helyesírás,
  • számítógép felhasználói szintű ismerete,
  • kiváló fogalmazási készség, kreativitás
  • precíz, önálló munkavégzés,
  • önálló tanulás képessége,
  • proaktív hozzáállás.

Előny:

  • fordítói tapasztalat,
  • német/francia/román vagy bolgár nyelvtudás,
  • CAT-programok ismerete.

Partnerünk ajánlata:

  • nyugodt munka környezet, belvárosi irodában,
  • alkalmanként otthoni munkavégzés lehetősége.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérem, küldje el számunkra önéletrajzi anyagát.