License adminisztrátor

Német tulajdonú, logisztikai területen működő partnerünk budapesti csapatába License adminisztrátor munkatársat keresünk.

 Feladatok:

  • szoftvereszközök licenseinek ellenőrzése, rendszerezése és karbantartása,
  • adminisztráció és dokumentáció elkészítése,
  • riportok készítése a menedzsment számára,
  • folyamatos kapcsolattartás a társterületekkel.

 Elvárások:

  • kiváló, aktív angol nyelvtudás,
  • IT adminisztrációban, riportálásban szerzett tapasztalat,
  • analitikus gondolkodásmód,
  • pontosság, precizitás.

 Előny:

  • hasonló munkakörben szerzett gyakorlat,
  • Asset Management Tool adminisztrációban szerzett tapasztalat.

 Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés,
  • stabil, nemzetközi hátterű vállalat,
  • családias hangulat, jó csapat.

Munkavégzés helye: XII. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el számunkra önéletrajzi vigh.zsofia@apt.hu anyagát.