Java fejlesztő

Multinacionális partnercégünk innovatív budapesti csapatába érdekes és izgalmas nemzetközi R&D projektekben való részvételre alkalmazás fejlesztő kollégát keresünk.

Feladatok:

  • változatos –elsősorban high-tech R&D- web-fejlesztési projektek back-end oldali fejlesztési feladataiban való részvétel Java nyelven,
  • szoros együttműködés a front-end fejlesztő csapattal és a teszteléssel,
  • agilis módszertannak megfelelő fejlesztés.

Elvárások:

  • legalább 2-3 éves Java programozási tapasztalat webes alkalmazások fejlesztésében,
  • Spring keretrendszer ismerete,
  • Maven/Gradle fejlesztési tapasztalat,
  • SaaS fejlesztési tapasztalat,
  • Microservice rendszerek ismerete,
  • kezdeményező, kreativitás, innovatív gondolkodás,
  • gyors tanulási és kiváló kommunikációs készség,
  • önálló, ugyanakkor csapatmunkára is képes rugalmas személyiség,
  • társalgási szintű angol nyelvtudás.

Előny:

  • Big Data tapasztalat,
  • Reactive Stream Architecture,
  • OPC tapasztalat.

  • érdekes, innovatív projektekben való részvétel lehetősége,
  • versenyképes juttatási csomag,
  • home office lehetőség,
  • nemzetközi csapat, professzionális munkakörnyezet.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el számunkra önéletrajzi anyagát a palyazat@apt.hu .e-mail címre.