Üzletfejlesztési Vezető (Debrecen)

Megbízónk, egy nemzetközi szállítmányozás területén több évtizedes sikeres múlttal rendelkező multinacionális vállalat, debreceni irodájának vezetésére üzletfejlesztési vezető munkatársat keresünk.

Feladatok:

  •          az iroda operatív működtetése és folyamatos fejlesztése,
  •          alvállalkozók és a szállítmányozási folyamat teljes körű menedzsmentje,
  •          az üzleti kapcsolatrendszer építése, új ügyfelek akvirálása,
  •          szoros együttműködés a munkája során érintett társosztályokkal,
  •          a beosztott munkatársak menedzselése,
  •          a csapat építése és munkájának koordinálása.

Elvárások:

  •          a szállítmányozás, nemzetközi fuvarszervezés területén eltöltött legalább 3 éves tapasztalat,
  •          a szakterületen kialakult kapcsolatrendszer,
  •          dinamikus, jól szervezett személyiség,
  •          proaktivitás, kiváló kommunikácós készség,
  •          erős kommunikációs szintű angol nyelvtudás.

Előny:

  •          vezetői tapasztalat,
  •          szakirányú felsőfokú végzettség,
  •          tárgyalási szintű angol nyelvtudás.

  •          stabil hátterű, piacvezető, nemzetközileg elismert multinacionális vállalat csoport,
  •          versenyképes juttatási csomag,
  •          folyamatos tanulás, perspektivikus szakmai jövőkép,
  •          felelősségteljes, alkotó munkakör.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el számunkra önéletrajzi anyagát a vigh.zsofia@apt.hu e-mail címre.