Projektvezető (Budapest)

Fiatalos, lelkes, dinamikus, barátságos csapatunkba önálló, határozott, talpraesett Projektvezető kollégát keresünk

Feladatok:

  • projektvezetői feladatok ellátása a Budapesti irodánkban (országos projekten), kiemelten:
  • kapcsolattartás az ügyféllel
  • havi zárásban való aktív részvétel,
  • teljesítési igazolások kiállítása, számlázás felügyelete,
  • szerződések előkészítése a megkötött szerződések minőségi teljesítéséért való felelősségvállalás,
  • heti, havi- és ad-hoc riportok beszámolók készítése a vezetőség részére.

Elvárások:

  • ügyfélközpontú hozzáállás,
  • kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség,
  • proaktív, terhelhető, nyitott és együttműködő személyiség,
  • pontos, precíz munkavégzés,
  • önálló munkavégzés,
  • rendszerszemlélet,
  • stratégiai gondolkodás
  • kimagasló szervező- és kommunikációs készség
  • erős Word és Excel ismeret
  • B kategóriás jogosítvány, aktív vezetési gyakorlat.

Előny:

  • pénzügyi/Gazdasági végezettség

Partnerünk ajánlata:

  • versenyképes fizetés,
  • próbaidő lejárta után cafatéira és utazási költségtérítés,
  • hosszú távú munkalehetőség,
  • családias légkör, fiatalos, támogató csapat,
  • stabil vállalati háttér,
  • folyamatos fejlődési, tanulási lehetőség.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el számunkra önéletrajzi anyagát a vigh.zsofia@apt.hu e-mail címre.