Java fejlesztő (Budapest)

Partnerünk, egy több mint 10 éves tapasztalattal rendelkező magyar informatikai vállalat, mely hazai és nemzetközi BI fejlesztési projektjeihez Java fejlesztő munkatársat keres.

Feladatok:

  • BI fejlesztési projektekben való részvétel, banki területen,
  • adatorientált (big data illetve relációs adatforrások) feldolgozó alkalmazások, illetve szolgáltatások fejlesztése,
  • együttműködés a fejlesztői csapattal.

Elvárások:

  • legalább 3 év Java fejlesztői tapasztalat,
  • legalább középfokú angol nyelvismeret szakmai anyagok tanulmányozásához és ügyfelekkel való kapcsolattartáshoz.

  • Java 8 és /vagy Java EE 7 verziójában szerzett tapasztalat,
  • Maven ismerete,
  • Git verziókezelő ismerete,
  • CI/CD ismeret,
  • Vaadin keretrendszer ismerete,
  • big data technológiák ismerete (Kafka, Spark, HBase, Cassandra),
  • Kuberenetes illetve Docker ismerete,
  • OSGi ismerete,
  • Linux/Unix ismeret.

Partnerünk ajánlata:

  • versenyképes fizetés,
  • stabil hátterű vállalat,
  • folyamatos szakmai támogatás,
  • érdekes feladatok, valós piaci környezetben.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérem, küldje el számunkra önéletrajzi anyagát a vigh.zsofia@apt.hu e-mail címre.