Ügyféladatbázis kezelő

Német tulajdonú, logisztikai területen működő partnerünk budapesti csapatába ügyfél adatbázis kezelő munkatársat keresünk.

Feladatok:

  •          ügyféladatok ellenőrzése, rendszerezése, karbantartása,
  •          adatok megfelelőségének ellenőrzése (pl. Google-ben való utánajárás, visszaellenőrzés, anyavállalat és leányvállalatainak összefésülése),
  •          egyéb kapcsolódó feladatok ellátása a rendszerben.

Elvárások:

  •          kiváló, aktív angol nyelvtudás (olvasás és kommunikációs szint),
  •          angol nyelvű szoftverben szerzett gyakorlat,
  •          logikus gondolkodás, analitikus képesség,
  •          monotonitás tűrés,
  •          pontosság, precizitás.

Előny:

  •          hasonló munkakörben szerzett gyakorlat,
  •          valamilyen adatkezelési, adategyeztetés körben szerzett gyakorlat,
  •          CRM vagy egyéb ügyféladatkezelő rendszerben szerzett gyakorlat.

Amit kínálunk:

  •          versenyképes fizetés,
  •          stabil, nemzetközi hátterű vállalat,
  •          családias hangulat, jó csapat.

Munkavégzés helye: XII. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el számunkra önéletrajzi anyagát a palyazat@apt.hu .e-mail címre.