Emelőgép ügyintéző

Építőipari területen működő partnerünk számára Emelőgép ügyintéző munkatársat keresünk.

Feladatok:

  • emelőgépek üzemképességének biztosítása,
  • karbantartási munkák és időszakos vizsgálatok dokumentációjának elvégzése és rögzítése,
  • alkatrészcserék nyilvántartása,
  • használati utasítások rendelkezésre állásának biztosítása (üzemeltető, gépkezelő számára),
  • üzemeltetési dokumentáció vezetése,
  • emelőgépek szervizelésének megszervezése,
  • részvétel a munkavédelmi feladatok ellátásában.

Elvárások:

  • emelőgép-ügyintéző OKJ-s végzettség,
  • hasonló területen szerzett tapasztalat,
  • MS Office programok alapos ismerete (Word, Excel),
  • precíz, pontos munkavégzés.

Előny:

  • emelőgép ügyintézői tapasztalat,
  • angol/olasz nyelvtudás.

Partnerünk ajánlata:

  • stabil vállalati háttér,
  • hosszú távú munkalehetőség,
  • folyamatos tanulási, fejlődési lehetőség.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el számunkra önéletrajzi anyagát.