Toronydaru bérbeadási vezető

Építőipari területen működő Partnerünk számára Toronydaru bérbeadási vezető munkatársat keresünk.

Feladatok:

  •          toronydaruk bérbeadásához kötődő telepítési tervek kidolgozása,
  •          műszaki ajánlatok és árkalkulációk készítése,
  •          szerződések előkészítése,
  •          tárgyalások lebonyolítása,
  •          kapcsolattartás a meglévő partnerekkel és a cég műszaki csapatával.

Elvárások:

  •          felsőfokú végzettség mérnöki területen (gépész-, építő-, építészmérnök diploma),
  •          építőipari és értékesítési tapasztalat,
  •          CAD program ismerete,
  •          B kategóriás jogosítvány és utazási hajlandóság (projektbejárások),
  •          önálló, felelősségteljes személyiség,
  •          üzleties gondolkodásmód,
  •          ügyfélorientált szemlélet,
  •          kommunikációképes angol nyelvtudás.

Előny:

  •          olasz nyelvismeret,
  •          magasság tűrés.

Partnerünk ajánlata:

  • stabil vállalati háttér,
  • hosszú távú munkalehetőség,
  • folyamatos tanulási, fejlődési lehetőség.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el számunkra önéletrajzi anyagát a nagy.agnes@pannonwork.hu e-mail címre.