Ügyféltámogató munkatárs román nyelvtudással

Egy magyar, illetve külföldi weboldalak üzemeltetésével kapcsolatos szolgáltatásokat nyújtó, magyar tulajdonú partnerünk családias csapatába keresünk ügyféltámogató munkatársat román nyelvtudással.

Feladatok:

  •          weboldalakkal és a szolgáltatásokkal kapcsolatos kérések, kérdések megválaszolása,
  •          az oldalak üzemeltetéséhez kapcsolódó adminisztráció ellátása,
  •          kapcsolattartás meglévő ügyfelekkel,
  •          a beérkező hívások és e-mailjek kezelése,
  •          folyamatos kapcsolattartás a kollégákkal.

Elvárások:

  •          felsőfokú, aktív román nyelvismeret,
  •          magabiztos számítógépkezelés,
  •          jó kommunikációs készség,
  •          ügyfélközpontúság,
  •          pontos, precíz munkavégzés.

Előny:

  •          hasonló munkakörben szerzett gyakorlat,
  •          weboldalak iránti érdeklődés,
  •          dokumentálásban szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk:

  •          versenyképes fizetés,
  •          megbízható vállalati háttér,
  •          fiatalos, jó hangulatú csapat.

Munkavégzés helye: I. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el számunkra önéletrajzi anyagát.