Pénzügyi folyamatokat támogató munkatárs

Német tulajdonú, logisztikai területen működő partnerünk budapesti csapatába Pénzügyi folyamatokat támogató munkatársat keresünk.

Feladatok:

  • a vállalatok közt zajló pénzügyi tranzakciók irányítása és felügyelése,
  • a felmerülő kérdések és kérdéses ügyek kezelése,
  • hó végi zárásban való aktív együttműködés,
  • a pénzügyi folyamatok egyszerűsítésében, optimalizálásában való részvétel,
  • kapcsolattartás az érintett országokkal és leányvállalatokkal.

Elvárások:

  • felsőfokú pénzügyi/gazdasági végzettség,
  • aktív angol nyelvtudás szóban és írásban,
  • 1-3 éves tapasztalat pénzügyi vagy gazdasági területen,
  • precíz munkavégzés,
  • jó problémamegoldó készség,
  • kiváló kommunikáció és ügyfélközpontúság.

Előny:

  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat,
  • vállalati könyvelési rendszer ismerete (ERP),
  • komplex, analitikus gondolkodásmód,
  • monotonitástűrés.

Amit kínálunk:

  • szakmai fejlődés lehetősége,
  • stabil, nemzetközi hátterű vállalat,
  • családias hangulat, jó csapat.

Munkavégzés helye: Budapest, XII. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el számunkra önéletrajzi anyagát a palyazat@apt.hu email címre.