Értékesítést támogató munkatárs (Sales Support Specialist)

Amerikai tervezői szoftverértékesítő vállalat budapesti viszonteladó partnere keres megbízható és motivált kollégát, a senior értékesítő munkájának támogatására.

Feladatok:

  • az értékesítők munkájának teljes körű támogatása,
  • ajánlatok előkészítése,
  • ügyfelekkel telefonos egyeztetések lebonyolítása,
  • értékesítési LEAD-ek (lehetőségek) kezelése,
  • Microsoft office alkalmazások (Excel, Word) és üzleti rendszerek használata (CRM)

Elvárások:

  • ügyfélorientáltság,
  • kiváló angol nyelvtudás szóban és írásban,
  • megbízhatóság, kezdeményezőkészség,
  • jó szervezőkészség - priorizálás, határidők kezelése,
  • kiváló kommunikációs készség.

Előnyt jelent:

  • értékesítési területen szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • változatos és kihívást jelentő feladatok,
  • multinacionális üzleti környezet,
  • barátságos légkör, lendületes csapat,
  • fejlődési lehetőség.

Munkavégzés helye: Budapest, XI. kerület.