PaaS mérnök

Multinacionális infokommunikációs szolgáltató partnerünk jól képzett és elkötelezett csapatába új kollégákat keresünk PaaS mérnök pozícióba.

Feladatok:

  • konténerizációs technológián alapuló munkafolyamatok kialakítása,
  • folyamatos automatizálás,
  • vezetői döntések támogatása mérnöki oldalról,
  • technológiai újdonságok követése, intergrációja,
  • szoros kapcsolattartás a kapcsolódó társosztályokkal (customer support, üzemeltetés stb.)

Elvárások:

  • Linux disztribúcióiban szerzett legalább 2 éves tapasztalat,
  • hálózati ismeretek,
  • modern DevOps eszközök ismerete (például docker, k8s, IaC, ansible)
  • PaaS modell ismerete,
  • bevált fejlesztési gyakorlatok / módszerek ismerete (CI / CD, git workflows),
  • új technológiák elsajátítására való nyitottság,
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás,
  • utazási hajlandóság Németországba (15%).

 Előnyök:

  • Red Hat OpenShift know-how ismerete,
  • programozás nyelvek ismerete (például python, golang).

  • stabil hátterű, piacvezető, nemzetközileg elismert multinacionális vállalat csoport,
  • innovatív technológiák elsajátítása, használata,
  • folyamatos fejlődési és tanulási lehetőségek,
  • versenyképes juttatási csomag, professzionális munkakörnyezet.