PaaS üzemeltető mérnök

Multinacionális infokommunikációs szolgáltató partnerünk jól képzett és elkötelezett csapatába új kollégákat keresünk PaaS üzemeltető mérnök pozícióba.

 Feladatok:

  • ügyfél-specifikus PaaS környezetek működtetése,
  • konténerizációs technológián alapuló munkafolyamatok biztosítása,
  • aktuális megoldások működésének javítása és automatizálása,
  • gyökér-ok elemzések lefolytatása,
  • ticketing rendszer használata ITIL alapján,
  • munkavégzéssel kapcsolatos dokumentációk elvégzése,
  • szoros együttműködés a társosztályokkal.

Elvárások:

  • Linux RedHat disztribúciójában szerzett tapasztalat,
  • hálózati ismeretek,
  • modern DevOps toolok ismerete (például docker, k8s, IaC, ansible),
  • PaaS modell ismerete,
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • ügyelet vállalása.

Előnyök:

  • Red Hat OpenShift ismerete

  • stabil hátterű, piacvezető, nemzetközileg elismert multinacionális vállalat,
  • innovatív technológiák elsajátítása, használata,
  • folyamatos fejlődési és tanulási lehetőségek,
  • versenyképes juttatási csomag,
  • professzionális munkakörnyezet.