Rendszerüzemeltető

Svájci tulajdonú, üzleti folyamatokat támogató alkalmazások fejlesztésével foglalkozó partnerünk budapesti csapatába Rendszerüzemeltető munkatársat keresünk.

Feladatok:

  • a vállalat informatikai környezetének üzemeltetése (szerverek, hálózatok, nyomtatók, stb.),
  • ügyféloldali Microsoft környezet monitorozása,
  • főbb alkalmazások felügyelete,
  • hibajavításokban való részvétel,
  • biztonsági másolatok készítése,
  • felhasználói fiókok és jogosultságok kezelése,
  • kapcsolattartás a külföldi munkatársakkal és ügyfelekkel.

 Elvárások:

  • Microsoft technológiák mélyebb ismerete (Active Directory, Office 360, SharePoint),
  • szkriptek írásában/frissítésében szerzett tapasztalat,
  • Perl, VBScript, PHP, bash ismeret,
  • csapatjátékos szemlélet,
  • felelősségteljes munkavégzés,
  • középszintű angol nyelvtudás.

Partnerünk ajánlata:

  • stabil vállalati háttér,
  • jó hangulatú, barátságos csapat,
  • komplex feladatkör, fejlődési lehetőség,
  • évi több alkalommal svájci utazás.

Munkavégzés helye:

  • Budapest, III. kerület.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérem, küldje el önéletrajzát a palyazat@apt.hu  e-mail címre.