Architect

Partnerünk, egy több mint 10 éves tapasztalattal rendelkező magyar informatikai vállalat, mely egy svájci BI fejlesztési projektjéhez architect munkatársat keres.

Feladatok:

  • MS SQL-ben történő adatpiac építésében való részvétel.
  • architekturális tervezés,
  • Power BI riportok fejlesztésében való részvétel,
  • aktív együttműködés az ügyféllel és a munkatársakkal.

Elvárások:

  • MS SQL magasszintű ismerete,
  • Microsoft Power BI vagy SSRS ismerete,
  • architektúra tervezésben szerzett tapasztalat,
  • fejlett rendszerszemlélet,
  • problémamegoldó készség,
  • felelősségvállalás,
  • önálló munkavégzés,
  • jó kommunikációs készség,
  • szakmai angol nyelvtudás.

Előny:

  • SSAS ismerete,
  • DAX nyelv ismerete,
  • D3.js ismerete.

Partnerünk ajánlata:

  • versenyképes juttatási csomag,
  • érdekes, innovatív projektekben való részvétel lehetősége,
  • folyamatos szakmai fejlődési lehetőség.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérem, küldje el a vigh.zsofia@apt.hu e-mail címre az önéletrajzi anyagát.