HR szolgáltatás értékesítő

Az ország egyik legnagyobb komplex HR szolgáltatásokat nyújtó vállalata, a Pannon-Work, szolgáltatásai értékesítéséhez és meglevő ügyfelei támogatására, értékesítő munkatársat keres budapesti irodájába.

Feladatok:

  • a vállalat szolgáltatásainak (munkaerő-kölcsönzés, - közvetítés, diák-és nyugdíjas munka) értékesítése,
  • a már meglévő ügyfelekkel való folyamatos, aktív kapcsolattartás, rendszeres ügyféllátogatás az ország területén,
  • új ügyfelek akvirálása,
  • ajánlatok, árkalkulációk készítése, tárgyalások lebonyolítása,
  • az értékesítő kollégákkal, illetve a szolgáltatási területek vezetőivel való folyamatos kapcsolattartás.

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség (preferáltan gazdasági/jogi területen),
  • szolgáltatás értékesítésben szerzett legalább 1 éves tapasztalat,
  • kiváló kommunikációs és tárgyalási készség,
  • üzleties gondolkodásmód,
  • ügyfélorientált szemlélet,
  • határozott, talpraesett, proaktív, dinamikus és pozitív személyiség,
  • tanulásra és fejlődésre való nyitottság,
  • jó numerikus készségek,
  • B kategóriás jogosítvány.

Előny:

  • HR szolgáltatások értékesítésében szerzett tapasztalat.

Ajánlatunk:

  •          versenyképes bérezés (alapbér + teljesítmény bónusz),
  •          hosszú távú karrierlehetőség,
  •          jó hangulatú, vidám, ugyanakkor minőségi munkára törekvő csapat,
  •          csapatépítő programok, barátságos cégkultúra.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el számunkra önéletrajzát!