Junior rendszergazda angol nyelvtudással

Német tulajdonú, logisztikai területen működő partnerünk budapesti csapatába Junior rendszergazda munkatársat keresünk.

Feladatok:

  •          hálózat kialakítása és beállítása a cég telephelyen,
  •          nyomtatók és laptopok szervízelése, kezelése,
  •          Windows telepítés, frissítés a felhasználóknál,
  •          virtuális gépek menedzselése,
  •          Lotus Notes karbantartása a felhasználóknál,
  •          licencek, alkatrészek és számítógépek beszerzésének lebonyolítása,
  •          hibajegy felvétele és kezelése,
  •          kapcsolattartás a társosztályokkal és a külföldi kollégákkal.

Elvárások:

  •          aktív angol nyelvtudás (olvasás és kommunikációs szint),
  •          egy év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat,
  •          VMware ismeretek,
  •          CMDB-ben szerzett tapasztalat,
  •          Windows server (7, 8, 10) ismeretek.

Előny:

  •          Prolin ticketing rendszer ismerete,
  •          hálózat kialakításban szerzett tapasztalat (VPN, DNS),
  •          Active Directory ismeret,
  •          Synology NAS ismerete,
  •          német nyelv ismerete.

Amit kínálunk:

  •          versenyképes fizetés,
  •          stabil, nemzetközi hátterű vállalat,
  •          családias hangulat, jó csapat.

Munkavégzés helye: XII. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el számunkra önéletrajzi anyagát.