Mérlegképes könyvelő

Multinacionális hipermarketeket üzemeltető partnercégünk budaörsi központjába mérlegképes könyvelő munkatársat keresünk.

Feladatok:

  • az áruházak bizonylatainak kezelése, feldolgozása, a jelenlegi jogszabályoknak megfelelő főkönyvi könyvelés,
  • havi zárásokban való aktív részvétel,
  • havi főkönyv – analitika készítése, egyeztetése,
  • havi illetve negyedéves intercompany egyeztetések készítésében való részvétel,
  • folyamatos kapcsolattartás a belső és külső partnerekkel,
  • egyéb feladatok kapcsán a főkönyvelő kolléga támogatása.

Elvárások:

  • mérlegképes könyvelői végzettség,
  • felhasználói szintű MS Office ismeret,
  • dinamikus, precíz, csapatmunkát kedvelő személyiség.

  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat, de pályakezdők jelentkezését is várjuk.

Munkavégzés helye:

  • Budaörs

Partnerünk ajánlata:

  • felelősségteljes, önálló munkavégzés,
  • szakmai képzések,
  • hosszú távú munkalehetőség,
  • stabil munkáltatói háttér,
  • jó munkahelyi légkör.

 Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérem, küldje el számunkra önéletrajzi anyagát.