ÁFA elemző munkatárs felsőfokú szlovák/horvát/cseh/szlovén/román nyelvtudással

A világ egyik vezető számviteli szolgáltató vállalatának magyarországi professzionális csapatába Adózást támogató munkatársat kollégát keresünk felsőfokú szlovák/horvát/cseh/szlovén/román és angol nyelvtudással.

 Feladatok:

  • a vállalat multinacionális ügyfelei ÁFA bevallásainak ellenőrzése és kapcsolódó riportok elkészítése,
  • az esetleges hibák feltárása, elemzése,
  • a szolgáltatás optimalizációja,
  • a helyi adóhatóságokkal és az ügyféllel való együttműködés,
  • adóellenőrzéseken való részvétel
  • folyamatos kapcsolattartás a társterületekkel

 Elvárások:

  • felsőfokú szakirányú végzettség,
  • legalább 2 éves tapasztalat ÁFA területén nemzetközi környezetben,
  • Microsoft Excel alapos ismerete,
  • jó problémamegoldó készség,
  • ügyfélorientált gondolkodás.
  • teherbíró képesség,
  • kiváló angol és szlovák/horvát/cseh/szlovén/román (szóban és írásban).

  • számviteli szolgáltató vállalatoknál szerzett tapasztalat.

 Amit a cég kínál:

  • stabil hátterű, folyamatosan bővülő, nemzetközileg elismert multinacionális vállalat csoport,
  • versenyképes juttatási csomag,
  • professzionális munkakörnyezet,
  • előrelépési és horizontális mozgási lehetőség.

 Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérem, küldje el önéletrajzát az vigh.zsofia@pannonwork.hu e-mail címre.