Bérszámfejtő munkatárs

Egy informatikai szolgáltatást nyújtó partnerünk budapesti csapatába keresünk bérszámfejtő kollégát.

 Feladatok:

  •  bérszámfejtési feladatok teljeskörű ellátása,
  •  havi munkabérek számfejtése,
  •  béren kívüli juttatásokkal kapcsolatos feladatok ellátása,
  •  bérekhez kapcsolódó adatszolgáltatások, jelentések, könyvelési feladatok elkészítése,
  •  bérszámfejtési adatok, kimutatások, számfejtések ellenőrzése,
  •  nyilvántartások vezetése,
  •  letiltások kezelése,
  •  ki-beléptetéssel kapcsolatos feladatok ellátása.

Elvárások:

  •  gazdasági tanulmányok/ bér ügyintéző tanulmányok,
  •  jó Excel ismeretek,
  •  precizitás, pontosság,
  •  határidők betartása,
  •  megbízhatóság és önállóság.

Előny:

  •  Nexon program ismerete,
  •  bérszámfejtésben szerzett tapasztalt.

Amit kínálunk:

  •  szakmai és személyes fejlődési lehetőség,
  •  dinamikus, fiatalos, jó hangulatú csapatban való részvétel,
  •  stabil munkahely.

Munkavégzés helye: Budapest, XI. kerület

Amennyiben ajánlatunk felkeltette az érdeklődését, küldje el számunkra önéletrajzát.