Üzletfejlesztő munkatárs

Megbízónk, egy felhőalapú gyógyszerészeti szoftverek fejlesztésével és értékesítésével foglalkozó startup, budapesti csapatába üzletfejlesztő munkatársat keresünk.

Feladatok:

  • a potenciális ügyfélkör részére a cég által fejlesztett szoftver európai piacon való értékesítése,
  • az üzleti kapcsolatrendszer építése, új ügyfelek akvirálása,
  • prezentációk elkészítése, tárgyalások lebonyolítása,
  • új piaci trendek nyomon követése, akciótervek kidolgozása,
  • az értékesítési stratégia kialakítása,
  • társterületekkel való szoros együttműködés.

Elvárások:

  • értékesítés területén szerzett 4-8 éves, releváns szakmai tapasztalat,
  • felsőfokú végzettség,
  • komplex üzleti szemlélet,
  • proaktivitás, kiváló kommunikációs készség,
  • teljesítményorientált munkavégzés,
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás.

  • egészségügyi informatikai területen szerzett értékesítői tapasztalat.

Partnerünk ajánlata:

  • versenyképes juttatási csomag,
  • folyamatos tanulás, kihívást jelentő feladatok,
  • felelősségteljes, alkotó munkakör.

Munkavégzés helye:

  • Budapest, III. kerület.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el számunkra önéletrajzi anyagát.