Senior Oracle fejlesztő

Német tulajdonú, logisztikai területen működő partnerünk bővülő IT csapatába Oracle fejlesztő munkatársat keresünk Senior pozícióba.

Feladatok:

  • az Oracle eBusiness Suite R12 implementációs projektben való részvétel technikai konzulensként,
  • scriptek, konkurens programok és riportok fejlesztése, illetve változtatások implementálása R12 Finance modulban,
  • alkalmazáshoz CEMLI patch definíció összeállítása, patch generálás, installációs folyamat tesztelése,
  • technikai problémák esetén konzultáció az adatbázis adminisztrátorral valamint konzultáció a modul felelőssel,
  • technikai támogatást nyújtása az Oracle konzulenseknek,
  • online technikai dokumentáció készítése,
  • fejlesztett alkalmazás technikai tesztelése.

Elvárások:

  • befejezett felsőfokú szakirányú végzettség,
  • középszintű angol nyelvtudás írásban és szóban egyaránt,
  • SQL, PL/SQL programozás,
  • Oracle Forms, Reports, Workflow ismerete,
  • Oracle eBS R12 ismeret,
  • Unix alapszintű ismerete,
  • utazási hajlandóság (betanulás Németországban),
  • rendszerszemlélet, analitikus gondolkodásmód, kreativitás, döntéshozatali készség.

Előny:

  • APEX 5.1 ismeret,
  • R12 eBS FIN modulok: GL, AP, AR, FA ismerete,
  • német nyelvtudás.

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés,
  • naprakész technológiák használata,
  • szakmai és személyes fejlődés,
  • stabil, nemzetközi hátterű vállalat,
  • Home Office lehetőség.

Munkavégzés helye: XII. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el számunkra önéletrajzi anyagá a palyazat@apt.hu email címre.