Beszerzési kategória menedzser

Multinacionális partnerünk szolgáltató központjába rendelkező tapasztalt beszerzési kategória menedzser munkatársakat keresünk folyékony angol nyelvtudással.

 Feladatok:

  • az adott kategória (IT, marketing, tanácsadás, létesítmény-menedzsment) beszerzési stratégiájának megalkotása és megvalósítása,
  • stratégiai és taktikai beszerzés megtervezése,
  • megtakarítási potenciálok feltárása,
  • potenciális szolgáltatók ajánlatainak összegyűjtése, összehasonlítása,
  • az ügyféllel illetve a szolgáltatókkal való folyamatos egyeztetések, tárgyalások lebonyolítása,
  • a beszerzési stratégia kommunikálása a kliens és a támogató csoportok felé,
  • szerződés-menedzsment.

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség,
  • legalább 3 éves kategória menedzsment és beszerzés területén szerzett tapasztalat a következő kategóriák egyikében: IT, marketing, tanácsadás, létesítmény-menedzsment,
  • kiváló tárgyalási/ kommunikációs készségek,
  • analitikus gondolkodás,
  • önálló, proaktív munkavégzés,
  • időhatékonyság és priorizálási készségek,
  • kiváló, aktív angolnyelv-tudás.

Előnyt jelent:

  • magas szintű Lotus Notes, MS Office, SAP felhasználói készségek.

Egyéb információ:

  • a pozíció 25-30 %-ban igényel utazást az Egyesült Királyságba (ez az első hónapokban 50%),
  • a munkavégzés helye: IX. kerületben.

Amit a cég kínál:

  • stabil hátterű, folyamatosan bővülő, nemzetközileg elismert multinacionális vállalat csoport,
  • kiemelt juttatási csomag,
  • professzionális munkakörnyezet,
  • előrelépési és horizontális mozgási lehetőség.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérem, küldje el önéletrajzát a vigh.zsofia@apt.hu e-mail címre.