Junior Könyvelő (Budapest)

 A nemzetközi energiapiacon meghatározó, svájci tulajdonú partnerünk budapesti irodája professzionális pénzügyi csapatába kiváló angol nyelvtudással rendelkező, Junior könyvelő munkatársat keresünk.

 Feladatok:

  • részvétel a teljes könyvelési folyamatban,
  • vevői-szállítói számlák feldolgozása,
  • banki tranzakciók könyvelése,
  • havi zárási feladatok ellátása,
  • mérleg számlák egyeztetése,
  • a cégcsoporton belüli tranzakciók összehangolása,
  • év végi és időközi auditok támogatása,
  • szoros együttműködés a kapcsolódó területekkel (pl. kontrolling).

 Elvárások:

  • felsőfokú végzettség pénzügyi, számviteli területen és/vagy 1-3 éves szakmai tapasztalat,
  • Navision program ismerete,
  • pontos, precíz munkavégzés,
  • analitikus gondolkodásmód, problémamegoldó képesség,
  • szakmai fejlődéi igény, tudásvágy, nyitottság,
  • kiváló aktív angol nyelvtudás.

 Előny:

  • mérlegképes könyvelői képesítés,
  • német nyelvtudás.

  • stabil hátterű, piacvezető, nemzetközileg elismert multinacionális vállalat,
  • versenyképes juttatási csomag,
  • professzionális munkakörnyezet,
  • hosszú távú karrierlehetőség.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérem, küldje el számunkra önéletrajzi anyagát!