Beágyazott Linux fejlesztő

Német tulajdonú, vezeték nélküli rendszerek fejlesztésével foglalkozó partnerünk jól képzett és elkötelezett, agilisan alapokón dolgozó 5 fős csapatába, Beágyazott Linux fejlesztő munkatársat keresünk középfokú angol nyelvtudással.

Feladatok:

  •        beágyazott rendszerek fejlesztése és karbantartása Linux környezetben,
  •        új platformok létrehozása, valamint a szoftver csomagok fejlesztése,
  •        3rd party csomagok integrálása,
  •        hardver modulok konfigurációja (Wifi, GPS, Bluetooth, Modem),
  •        napi kapcsolattartás a külföldi kollégákkal és ügyfelekkel.

 Elvárások:

  •        beágyazott területen szerzett legalább 3-5 éves tapasztalat,
  •        felsőfokú szakirányú végzettség,
  •        Linux alapú rendszerek ismerete,
  •        magas szintű C, és Shell (script) nyelv ismerete,
  •        verziókövető rendszerek és build rendszerek ismerete,
  •        agilis szoftverfejlesztésben szerzett tapasztalat (Scrum, Kanban),
  •        TCP/IP hálózatok ismerete (protokollok, routing, tűzfalak),
  •        utazásra való hajlandóság,
  •        fogékonyság az új technológiákra, igény a folyamatos fejlődésre,
  •        proaktivitás, önálló munkavégzésre és problémamegoldásra való készség,
  •        középfokú, aktív angol nyelvtudás (írásban és szóban).

  •         C++, Python, Java és C# programozási nyelvek ismerete,
  •         kommunikációs hálózatokkal kapcsolatos tapasztalat,
  •        német nyelvtudás.

 Amit kínálunk:

  •        versenyképes juttatási csomag (cafetéria, utazástámogatás),
  •        barátságos és szakmailag motiváló munkakörnyezet,
  •        folyamatos tanulási lehetőség.
  •        home office lehetőség,
  •        nyelvi képzések.

Munkavégzés helye: Érd

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el számunkra önéletrajzi anyagát.